Szkolenia

AKTUALNOŚCI


KOLTERMAN promuje wyroby medyc...

Do grona klientów KOLTERMAN dołączyła Hexanova®......

WIĘCEJ

Szkolenia

Posiadamy bogatą ofertę coachingu biznesowego i szkoleń dla kadry menedżerskiej, zespołów pracowniczych i projektowych, a także pracowników ochrony zdrowia. Skutecznie przekazujemy wiedzę m.in. na temat wystąpień publicznych, kreowania wizerunku, rozwiązywania konfliktów czy efektywnej komunikacji.

Szkolenia dla menedżerów

Nowoczesne organizacje oczekują od menedżerów szeregu kompetencji począwszy od zarządzania zespołem przez zwiększanie efektywności podjętych działań, na sztuce automotywacji kończąc. Nasze szkolenia zorientowane są na rozwój konkretnych i praktycznych umiejętności kadry menedżerskiej.

WIĘCEJ

Szkolenia dla zespołów

Zbudowanie dobrego i zgranego zespołu stanowi nie lada wyzwanie dla każdego pracodawcy. Podczas szkoleń pracownicy dowiedzą się jakie role odgrywają w zespole, poznają skuteczne sposoby rozwiązywania konfliktów, a także zdobędą wiedzę na temat Neurolingwistycznego Programowania (NLP) w obsłudze klienta.

WIĘCEJ

Szkolenia dla ochrony zdrowia

Praca z tzw. trudnym pacjentem stanowi nie lada wyzwanie dla pracowników ochrony zdrowia. Uczestnicy szkolenia posiądą wiedzę z zakresu efektywnej komunikacji z chorymi i ich rodzinami, a także poznają skuteczne metody na radzenie sobie ze stresem, który jest nieodzownym elementem ich zawodu.

WIĘCEJ

Coaching

Coaching świetnie sprawdza się tam, gdzie ważna jest pewność siebie, realizacja założonych celów, zmiana nawyków, a przy tym wewnętrzny komfort. Wspieramy klientów w samorealizacji, wyjaśniamy procesy psychologiczne i uczymy korzystać z odpowiednich narzędzi i technik.

WIĘCEJ

Warning: Use of undefined constant cookiesinfo - assumed 'cookiesinfo' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /kolterman_new_grit/index.php on line 86