Agencja

AKTUALNOŚCI


Śliwka Nałęczowska wkroczy...

Śliwka Nałęczowska to kwintesencja wykwintności i dobrego smaku. W lutym, jako partner poka...

WIĘCEJ

Agencja

Jesteśmy doświadczoną agencją PR, która wie jak zadbać o realizację celów klientów i ich zadowolenie. Wiemy także, że o sukcesie firmy stanowią nie tylko jej wyniki, lecz także regularna obecność w mediach. Potwierdzeniem tych słów jest wieloletnie zaufanie, którym obdarzają nas marki.

W profesjonalny sposób zbudujemy wizerunek i zadbamy o rozwój Twojej firmy.

16 lat specjalizacji

Od ponad 16 lat specjalizujemy się w relacjach z mediami (także społecznościowymi i blogosferą), organizacji wydarzeń (eventów) oraz custom publishing. Wspieramy firmy i marki w budowaniu i zarządzaniu ich wizerunkiem, a także organizujemy szkolenia i sesje coachingowe.

Długofalowo i projektowo

Realizujemy długofalowe strategie PR dla marek, firm, instytucji, inicjatyw społecznych i nowych produktów. Pracujemy także projektowo. Znajomość rynku medialnego oraz specyfiki narzędzi PR pozwala nam opracowywać kreatywne, a przede wszystkim efektywne strategie, zorientowane na realizację założonych celów.

Obiektywnie i efektywnie

Niezależne rankingi potwierdzają naszą efektywność. Budujemy długofalowe relacje,  szukamy optymalnych rozwiązań na miarę możliwości budżetowych. Każdy projekt to wyzwanie, które jako agencja PR podejmujemy z entuzjazmem. Właśnie z tego powodu klienci zostają z nami przez lata.


Warning: Use of undefined constant cookiesinfo - assumed 'cookiesinfo' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /kolterman_new_grit/index.php on line 86